LISTOVÁNÍ: Švejk 2021

Datum konání: Středa 25. 8. 2020
Čas konání : 19.00

Místo konání: dvůr knihovny, W. Churchilla 3
Účinkují: Alan Novotný a Jiří Ressler (alt. Pavla Dostálová)
Délka představení: do 50 minut
Vstupné:
120 Kč

rezervace vstupenek na e-mailu: listovani@svkul.cz, prodej vstupenek v Dětském oddělení SVKUL, W. Churchilla 3

Majitelé vstupenek na zrušené představení Čtyřlístek je mohou vrátit, ponechat si je do plánovaného podzimního termínu, nebo si je vyměnit za vstupenky na představení Švejk. Výměna je možná pouze do vyprodání představení Švejk.

Při vstupu je nutné předložit v písemné nebo elektronické podobě jedno z následujících potvrzení: negativní antigenní test z certifikované laboratoře ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní / prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané nebo potvrzené od lékaře) / očkování 14 dní od 2. dávky.
Při vstupu a po dobu produkce je nutný nasazený respirátor a dodržování bezpečných rozestupů.

 

 

Švejk 2021 (Jaroslav Hašek)

S čím jiným vyrazit na turné po rozvolnění a téměř roce a půl izolace než právě se stále aktuálnějším Švejkem a jeho osudy. Ne, že by měl Alan Novotný v hlavní roli na sobě červený svetr s logem „v krizi vás ochráníme”, ale rozhodně se těšte, že se v tom současné Česko a naše společnost dozajista promítne. A bude to docela nálož. Haškovo veledílo mělo v roce 2021 velké výročí a LiStOVáNí s tímto nadčasovým tématem vyráží znovu na cesty. A nudit vás tohle léto rozhodně chtít nebude!

www.listovani.cz

 

 

Začátek akce: 25. 08. 2021, 19:00