Doplněno! –Stěhování Oddělení cizojazyčné literatury a Hudebního oddělení

Oddělení cizojazyčné literatury (kromě angličtiny)

Proběhlo odložené stěhování Oddělení cizojazyčné literatury do nově zrekonstruovaných prostor ve Velké Hradební 49, a to do přízemí (do “zimní zahrady”). Oddělení bylo rozděleno do dvou částí, do Velké Hradební byl přemístěn fond všech jazyků kromě angličtiny.

Oddělení má kratší otevírací dobu:

pondělí 9–18
úterý 9–16
středa 13–18
čtvrtek 9–16
pátek 9–16
sobota zavřeno

V době uzavření oddělení si lze dokumenty vyžádat v Oddělení časopisů (1. patro).

Oddělení cizojazyčné literatury – anglický jazyk

Fond anglicky psané literatury, učebnic v angličtině apod. zůstane v budově v ulici W. Churchilla, jeho otevírací doba se nemění. Bude však přestěhováno do nových prostor – od 3. června ho najdete v 1. patře budovy W. Churchilla 3 (původně Hudební oddělení). Z důvodu stěhování bude oddělení 29. 5. – 2. 6. uzavřeno.

 

Hudební oddělení

Hudební oddělení bude přemístěno o patro výše a od 27. května Vám bude k dispozici ve 2. patře budovy W. Churchilla 3. Z důvodu stěhování bude uzavřeno 22.–26. 5.

Zvuková knihovna

Zvuková knihovna se stává součástí Poradenského a edukačního centra, které sídlí ve 3. patře budovy W. Churchilla 3. Z důvodu stěhování a přípravy nových prostor bude uzavřeno 22. 5. – 16. 6. V době jeho uzavření lze v případě potřeby se žádostí o zprostředkování služeb kontaktovat Hudební oddělení.

 

Počítače s internetem

Internet pro veřejnost zůstane v 1. patře, ale z důvodu stěhování a úpravy prostror bude nepřístupný od 27. května do 2. června. V budově W. Churchilla bude po tuto dobu možné využívat pouze wi-fi připojení nebo patnáctiminutový internet v Lidové půjčovně. Další internetové stanice jsou k dispozici ve Velké Hradební nebo na pobočkách.

 

Prosíme o trpělivost, omlouváme se za případné komplikace a těšíme se na Vás v novém, Vaše knihovna.