Pozor změna! – Oddělení cizojazyčné literatury a Oddělení časopisů

V těchto týdnech připravujeme znovuotevření zrekonstruované Wolfrumovy vily ve Velké Hradební 49 a zároveň přípravujeme depozitář Na Schodech na stavbu depozitáře nového – s tím se pojí přesuny velkého množství dokumentů, proto dojde k částečnému omezení či zpomalení některých služeb.

Oddělení cizojazyčné literatury

Změna: Z provozních důvodů bylo posunuto plánované stěhování a oddělení zatím zůstává v současných prostorách ve 3. patře budovy ve W. Churchilla 3.  Po krátkém uzavření tu bude opět otevřeno v úterý 23. dubna 2019. O dalším postupu Vás budeme informovat.

 

Oddělení časopisů

Z náhradních prostor v ulici Bratislavská se vrátí zpět do do 1. patra ve Velké Hradební 49 – kvůli stěhování bude uzavřeno 22.–28. dubna, pro veřejnost bude opět otevřeno 29. dubna 2019 s otevírací dobou v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek 9–18 hod., ve středu 13–18 hod. a v sobotu 9–13 hod.

 

Sklady v budově ve Velké Hradební a v ulici Na Schodech

Z důvodu přesunů dokumentů může dojít ke zpoždění vyřizování objednávek ze skladů nebo ke krátkodobému výpadku vyřizování objednávek.

Ostatní oddělení i pobočky jsou otevřeny v běžném režimu a lze tu také běžně vracet vypůjčené dokumenty z Oddělení cizojazyčné literatury nebo Oddělení časopisů.

 

Prosíme všechny čtenáře a návštěvníky o pochopení a trpělivost a těšíme se, až Vás přivítáme v opravených krásných prostorách, Wolfrumova vila Vám navíc v přízemí nabídne nově vybudovanou kavárnu a galerii Maximka.