Změny v otevírací době

Vážení uživatelé a návštěvníci,

v letních měsících budou práce na rekonstrukci knihovny probíhat s ještě větší intenzitou, což se promítne i do otevírací doby jednotlivých provozů. Od září pro vás pak připravujeme rozšíření otevírací doby, věnujte prosím proto pozornost následujícím řádkům.

 

Vědecká a lidová část knihovny

Od 1. do 31. července 2018 budou uzavřena všechna oddělení knihovny v ul. W. Churchilla i Velká Hradební, od středy 1. srpna 2018 budou otevřena v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 9 do 18 hod. (Dětské oddělení pouze do 16 hod.). 

V běžné otevírací době vás rádi přivítáme opět v pondělí 3. září 2018.

 

Oddělení časopisů

Oddělení časopisů v ulici Bratislavská bude otevřeno po celé prázdniny (od 1. 7. do 2. 9.) od pondělí do pátku od 9 do 18 hod. V červenci, během uzavření budov ve W. Churchilla a ve Velké Hradební, zde můžete nejen vracet vypůjčené dokumenty, ale i vyzvedávat rezervace a objednávky ze skladů i volného výběru uzavřených oddělení (více zde).

Od 3. září bude otevírací doba Oddělení časopisů rozšířena – v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek jej budete moci navštívit už od 8 hodin.

 

Pobočky

Pobočka Klíše bude uzavřena po celý červenec i srpen z důvodu rekonstrukce.

Pobočka Mojžíř bude od 28. června zrušena.

Prázdninovou otevírací dobu ostatních poboček (včetně dnů, kdy budou zavřené) najdete zde. Od září budou mít pobočky novou otevírací dobu.