POZOR! Čeká nás stěhování a rekonstrukce

Vážení čtenáři,
z důvodu příprav na plánovanou rekonstrukci si vás dovolujeme upozornit na změny v provozu a otevírací době knihovny.

REKONSTRUKCE SE TÝKÁ POUZE STARÉ BUDOVY (PŮVODNÍ VILA C. H. WOLFRUMA) V ULICI VELKÁ HRADEBNÍ 49. KNIHOVNA A JEJÍ POBOČKY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU, DOJDE POUZE K DOČASNÉMU OMEZENÍ NĚKTERÝCH SLUŽEB.

  • V pondělí 1. května a v pondělí 8. května 2017 budou mít obě hlavní budovy knihovny i pobočky ZAVŘENO z důvodu státních svátků.
  • Studovna časopisů, která se nachází v 1. patře ve vědecké části knihovny (budova v ul. Velká Hradební 49), bude od 1. května 2017  pro veřejnost UZAVŘENA z důvodu stěhování do nových prostor v ulici Bratislavská 10. Fond tohoto oddělení bude zatím přístupný na vyžádání v Čítárně,  která se nachází v přízemí staré budovy ve Velké Hradební.
  • V úterý 9. května a ve středu 10. května bude mít celá vědecká část knihovny (budovy v ul. Velká Hradební 49 a 45 – stará vila a nová přístavba) z technických důvodů ZAVŘENO.
  • Regionální studovna a Studovna literárně vědní budou od 11. května přestěhovány do Všeobecné studovny (budova v ul. Velká Hradební 45, nová přístavba – nad Vědeckou půjčovnou).
  • Od 1. června bude z důvodu začínající rekonstrukce UZAVŘENA stará budova ve Velké Hradební.
  • Od 1. června bude OTEVŘENA pobočka v ulici Bratislavská 10. Tato pobočka bude v provozu pouze po dobu rekonstrukce staré budovy. Na této pobočce bude sídlit Oddělení časopisů (tj. Studovna časopisů i Čítárna) a bude zde možné využívat standardní služby knihovny (půjčovat si, vracet, prodlužovat, registrovat se apod.).

Děkujeme za pochopení.